Heb ik recht op pensioenregeling?

1 reactie

ik heb gewerkt bij een werkgever, van 08-05-2009 tot 08-05-2010 en van 09-05-2010 tot 10-05-2011,ik had twee schriftlijke arbeidsovereenkomsten!
In het eerste jaar was mijn salaris onder de minimumloon, hij heeft geen reiskosten betalt en in artikel 8 staat binnen:
Werknemer zal niet deelnemen aan een pensioenregeling!
In het tweede jaar heeft hij minimumloon betalt, maar geen reiskosten (staat wel in de contract!) en geen pensioensregeling, zij het rechtens?
Moet de werkgever pensioienopbouw betalen?
Dilaya10

maandag 31 oktober 2011