Parkeren voor eigen parkeerplaats?

1 reactie

Ik heb een eigen parkeerplaats (eigen grond) die haaks grenst op een weg van circa 6 meter breed. Dit is een weg met aan weerzijde de achterzijde van rijtjeshuizen. Tegenover mijn parkeerplaats is het erf van mijn buren. Op grond van de koopovereenkomst zijn deze buren verplicht om in hun tuin een parkeerplaats van 2,5 meter bij 5 meter te hebben. Deze buren kiezen er echter voor om deze plek niet te gebruiken. In plaats daarvan parkeren zij de auto voor hun achtertuin op de openbare weg. Hierdoor heb ik zeer weinig tot geen ruimte om mijn auto in te parkeren. Ik heb mijn buren verzocht om elders te parkeren, alleen vonden zij dit mijn probleem. Hier ben ik het uiteraard niet mee eens. Volgens mij is op grond van art. 24 lid 1 sub b RVV het parkeren voor een in of uitrit verboden. Dus ook als dit parkeren is voor de eigen parkeerplaats die men verplicht moet hebben. Klopt deze beredenatie? Wat zou je mij adviseren?

zaterdag 9 december 2017