bomen buurman

4 reacties

De haag van de buren staat voor een gedeelte op mijn erf. De buren weigeren deze haag te snoeien.
Op grond van artikel 5:42 BW staat de haag die als bomen zijn aan te merken te dicht bij de erfgrens.
De plaatselijke APV geeft aan, dat de bomen op 0,5 meter van de erfgrens moeten staan.
De bomen van de buren staan gedeeltelijk zelfs op mijn erf dus daar wordt niet aan voldaan.
Zou ik nu ook de gemeente kunnen verzoeken om te handhaven omdat het APV-artikel niet wordt nageleefd?
Of moet ik mijn buurman aanspreken op grond van artikel 5:42 BW?
Ik hoor graag jullie mening.

woensdag 27 september 2017