Mag Sunweb na het betalen van de gehele reissom en en bevestigend factuur de reissom verhogen?

0 reacties

Reis geboekt bij Sunweb, volledig betaald en factuur ontvangen. De volgende ochtend een herziene factuur van Sunweb gekregen waarin zij zich beroepen op de ANVR reisvoorwaarden, art. 2 lid 2 waarin staat dat zij na aanvaarding van de wederpartij het aanbod binnen 8 kantooruren mogen herroepen. Echter als ik al betaald heb en zij hebben mij ter bevestiging een factuur gestuurd is er toch geen sprake meer van een vrijblijvend aanbod? Dat is toch een bindende overeenkomst? Naar mijn mening kunnen zij een overeenkomst niet eenzijdig ongedaan maken. Dat zij tussen de aanvaarding van mijn kant en het bevestigen van hun kant geen gebruik hebben gemaakt an de 8 uur om de rekening te controleren kan toch niet op mij verhaald worden. Klopt dit?

vrijdag 15 juli 2011