Is een verhuurder verplicht een bezichtiging toe te staan?

1 reactie

Hallo eerste hulp bij recht Forum, Ik ben akkoord gegaan op een woningaanbod in Wageningen, maar moet het contract nog ondertekenen. Aangezien het nieuwbouw betreft wilde ik het een en ander weten, en vroeg of ik inhoudelijke vragen kon stellen tijdens de bezichtiging. Nu vertelden ze me vrolijk dat er geen bezichtiging was omdat het complex pas 2 april wordt opgeleverd. De contract tekening staat echter op 5 april, tijd genoeg voor een bezichtiging lijkt me. Nu weet ik dat een zittende huurder verplicht is een bezichtiging toe te staan (art. 7:223 BW) maar is hiervoor ook een plicht van de verhuurder of een recht van de aankomend huurder? mvg, Koenraad

maandag 18 maart 2013