Kadaster en registratie onroerend goed na scheiding van tafel en bed. Hoe zit dit precies?

0 reacties

Sinds november 2013 ben ik gescheiden van tafel en bed. Deze scheiding is ingeschreven in het huwelijksregister. In een akte van verdeling is bepaald dat mijn man de toenmalige echtelijke woning kreeg. Inmiddels heeft hij een brief van het kadaster dat hij de enige eigenaar is. In december 2014 heb ik een eigen woning gekocht. Bij de registratie van mijn woning in het kadaster staat dat mijn man nog steeds met mij getrouwd is. Op grond van de Kadasterregeling artikel 39, lid 2 zou dit juist zijn. En ik heb alleen een brief waarin ik half eigenaar ben. Hoe zit dit? Wat is juist en waarom? Moet ik me zorgen maken. Ik betaal wel de hypotheek, ga er alleen wonen en wil niet voor verrassingen komen te staan als ik over anderhalf jaar de scheiding definitief wordt.

zaterdag 2 mei 2015