Schade door boom achterbuurman

3 reacties

Mijn achterbuurman had een boom van ruim 30 meter op minder dan 2 meter van onze erfafscheiding staan. Nu heeft deze boom schade aangericht aan onze schuur ( scheuren in de vloer, metselwerk dat op wortels rust.) , aan onze schuttingen en aan ons straatwerk. Op het moment dat wij erachter kwamen dat de schade van de boomwortels kwam, hebben we uitgezocht van wie de boom was en hem aansprakelijk gesteld. (naderhand ook met een aangetekende brief). Deze meneer heeft zijn verzekering ingeschakeld en heeft enkele weken geleden de boom laten kappen. Na met de expert een bedrag te zijn overeengekomen, kregen we vorige week een brief van de verzekering dat ze niet aansprakelijk zouden zijn. Kan dit zomaar? Volgens hun zouden ze volgens artikel 42 lid 4 van wetboek 5 niet aansprakelijk zijn.

maandag 5 november 2012